מהו דריפ ויטמינים?

דריפ ויטמינים הינו כינוי נפוץ ל"תרפיית עירוי" (IV Therapy), שיטה בה נוזלים ותרכובות של ויטמינים ומינרלים מוחדרים לגוף דרך עירוי ורידי. בצורה זו, עוקפים את מערכת העיכול שאינו מאפשר ספיגה מיידית ומלאה, והחומרים נכנסים הישר אל מערכת הדם, נספגים בכ-100% והזמינות הביולוגית היא מקסימלית.
טיפול IV הוא הדרך המהירה, החדשנית והיעילה ביותר להשיג את יעדי הבריאות והבריאות שלך.

מה קורה בטיפול דריפ ויטמינים?

לאחר שהזמנת את הדריפ שלך וקיבלת אישור מן הרופא של LIVO לקבלתו, אחד מן האחים או אחיות שלנו יגיעו אליך במועד שתיאמת. הצוות הרפואי שלנו מגיעים עם ערכה מלאה לביצוע הדריפ. בעת הטיפול, הדריפ יורכב ע"י האח/ות אל מול עיניך, כאשר הויטמינים והתרכובות מוחדרים בזמן אמת אל שקית הנוזלים של העירוי באופן סטרילי – אתם מוזמנים לצפות בקסם !

האח/ות יבדקו אותך ויקחו סימנים חיוניים, לאחר מכם יבצעו את העירוי כאשר אתם יושבים לרווחה במיקום הנוח לכם. תוחדר מחט דקה אל ורידכם, אשר יוחלף במהירות ודיוק עם צינורית העירוי. לאחר קיבוע העירוי, הנוזלים יחוברו ויחלו לזרום אל מערכת הדם שלכם. האח/ות יבדקו מעת לעת את זרימת הדריפ, ויחדירו את הויטמינים והתרכובות.

אורך הטיפול נע בין 30-45 דקות. בזמן הזה אתם יכולים לשבת בנחת, להירגע וליהנות משקט, מוזיקה, ספר טוב, צפייה בתכנית אהובה או אפילו לעבוד תוך כדי על מחשב, להשתתף בפגישות ווידאו ושיחות. בסופו של הטיפול, שקית הנוזלים תהא ריקה והאח/ות יוציאו את העירוי ויבדקו אתכם פעם נוספת. תוכלו מיד להמשיך את היום שלכם!

האח שלך יבדוק את הסימנים החיוניים שלך כגון חום, רווי חמצן ודופק. בזמן שאתה מתנחל במצב נוח, יש שימוש באבזם לאיתור הוין המתאים ביותר. האח שלך יעשה חיטוי לאזור החדירה ובעדינות ישים מחט במיינר שמטרתו לחדור בדיוק לווין בזרועך ולהסיר מהר ובמדויק את המחט.