אודותינו

מסע הוולנס שלך מתחיל כאן

LIVO היא שירות של דריפ ויטמינים שמגיע עד אליך. אנו מביאים את הדריפ ישירות אל ביתך, אל משרדך, אל בית המלון שלך – או לכל מקום אחר שתרצה, בזמן שתרצה. צוות האחיות והאחים המוסמכים, המנוסים והמקצועיים שלנו זמינים לספק לך דריפ לפי צרכך, בהתאם לנוחותך, ויותירו אותך עם תחושת חיוניות, רעננות, והתחזקות. אנחנו שואפים לספק לך חוויית טיפול ברמה הגבוהה, האיכותית והבטוחה ביותר, המותאמת אליך ואשר תסייע לך להגיע לאופטימיזציה של הבריאות והוולנס שלך.

על אף שלטיפולי דריפ ויטמינים יש יתרונות המוכחים רפואית, והטיפולים מוכרים היטב בחו"ל ונעשים בהם שימוש על ידי ספורטאים מקצועיים וסלברטאיים, הוא עדיין לא מוכר לכולם. בנטילה אוראלית של תוספים כגון ויטמינים ומינרלים, התרכובות עוברות דרך מערכת העיכול שלנו ומשם הספיגה של הויטמינים והמינרלים הינה בין 15-20% בלבד. באמצעות דריפ ויטמינים, אנו עוקפים את מערכת העיכול והתרכובות מוחדרות הישר אל מחזור הדם, שם יש ספיגה מיטבית של כמעט 100% והזמינות הביולוגית ממוקסמת. בפשטות, הדריפ מאפשר כניסה מיידית של התרכובות אל מחזור הדם, שם הן נספגות באופן מיידי ומלא ומנוצלות על ידי הגוף. דריפ ויטמינים הינו הדרך המהירה והיעילה ביותר להשיג את מטרות הבריאות והוולנס שלך.

מה זה דריפ ויטמינים?

דריפ ויטמינים הינו כינוי נפוץ ל"תרפיית עירוי" (IV Therapy), שיטה בה נוזלים ותרכובות של ויטמינים ומינרלים מוחדרים לגוף דרך עירוי ורידי.

בצורה זו, עוקפים את מערכת העיכול שאינו מאפשר ספיגה מיידית ומלאה, והחומרים נכנסים הישר אל מערכת הדם, נספגים בכ-100% והזמינות הביולוגית היא מקסימלית.

טיפול IV הוא הדרך המהירה, החדשנית והיעילה ביותר להשיג את יעדי הבריאות והבריאות שלך.

שאלות נפוצות

האם זה בטוח?

כן, טיפול הדריפ ויטמינים שלנו הוא בטוח ביותר. אנחנו משתמשים רק בתרכובות אשר נרקחו במרכז הכנות
רוקחיות בישראל המאושר על ידי משרד הבריאות ויתר הציוד שלנו מוזמן מספקים ברמה גבוהה אשר עומדים
בתקנים בינלאומיים. הפרוטוקולים שלנו פותחו על ידי הצוות הרפואי המקצועי שלנו והרופא בכיר מטעמנו, על
מנת להעניק לכם את הטיפול הבטוח ביותר.

כמה זמן זה לוקח?

הדריפים שלנו לוקחים בין 30-45 דקות להיספג, בתלות בסוג הדריפ וכן בוורידים שלך.

מי יבצע את הטיפול שלי?

הטיפולים שלנו מבוצעים על ידי אחים ואחיות מוסמכים, המאומנים ומיומנים בתחום העירויים. הם פועלים תחת פיקוחו של מנהל הרפואה, רופא בכיר, שלנו ובהתאם להנחיות ולפרוטוקולים שפותחו על ידי הצוות הרפואי שלנו. 

אפשר לקבוע את הטיפול בכל מקום?

אנו מספקים דריפים לכל מיקום שתחפוץ, כל עוד הוא נמצא בתחום שאותו אנו משרתים.
בביתך, בחדר המלון שלך, במשרדך, בחדר הכושר שלך, באולם אירועים (בפנים או בחוץ) או בכל מקום אחר שתרצה.

באיזו תדירות אפשר לקבל דריפ ויטמינים?

זה תלוי בסיבה בגינה אתה מקבל דריפ וסוג הדריפ עצמו. הצוות הרפואי שלנו זמין לייעץ לך בנוגע לתדירות הטיפולים, בתלות בהיסטוריה ובצרכים שלך.

האם אפשר להזמין שירות לקבוצות גדולות או אירועים פרטיים?

כן, האחים ואחיות שלנו ערוכים להעניק טיפול לקבוצות גדולות ואירועים פרטיים. אנחנו מציעים מחירים מיוחדים לקבוצות בהתאם לגודל הקבוצה. נשמח לספק לך מידע נוסף בנושא.